Jdi na obsah Jdi na menu
 


Alex, Sevila a přízrak

26. 10. 2007

           

            Jako bych to nečekala. Přišla jsem do Velké síně a Alex zase seděl vedle ObrazekSevily. A prý, že nebude koukat po prvačkách…z druhé strany seděl Narion, tak doufám, že se bavil aspoň i s nim. Ona tam je prvačka skoro jediná, málo kdy vidím nějakou jinou…a on kouká zrovna po ní. Fakt to nesnáším! Kdyby se se mnou Sevila aspoň bavila, včera už ale nezdrhla jen co jsem přišla, asi kvůli tomu, že prý Hagrid napekl dorty. Usnul u stolu, tak jsme museli všichni čekat než se probere. Pak jsme šli k jeho domku. Tam čekal jeho pes Tesák a všichni jsme se nasoukali dovnitř.

 

            Bylo to tam útulné, ale většinu místa zabíraly dorty. Měla jsem děsný hlad, takObrazek jsem se do toho hned pustila. Nechápu, proč některé holky málo jedí, já bych nejradši jedla pořád. Ať si každý říká co chce. A Alex se ještě ptal, jestli nedržím dietu! Ani náhodou. No tak jsem snědla jeden celý obrovský dort, pili jsme tam máslový ležák, to je zase moje oblíbené pití. Sevila seděla s Katleen u jiného stolu a pořád si tam něco špitaly…docela by mě zajímalo co, ale může mi to být vlastně jedno. Koupila jsem si od Hagrida krmení pro Charlieho, ale neumí počítat. Myslím tím Hagrida. Nejdřív tvrdil, že jeden kousek stojí svrček a pak po mě chtěl nějak moc…no dala jsem mu to, ale příště si to pořádně spočítám.

 

            Šli jsme se kouknout ven. Tam byl v ohradě úplně černý kůň, Hagrid na nějObrazek nasedl a pak odešel, najednou někam odešli všichni, tak jsme s Alexem chtěli jít už zpátky do školy, začalo se stmívat. Cestou jsem ještě bafla na Nariona, děsně se lekl a já zase málem spadla na zem smíchy. No a musíme konečně vymyslet, jak se dostat na tu střechu hradu, tam Obrazekto musí být v noci krásné. Na nádvoří jsme si zahráli s Alexem honičku, to byla super zábava, jen Alex určitě schválně neběhal rychle, abych ho rychleji chytila, ale s tím dortem v žaludku to stejně moc nešlo. Zase se nás spousta sešlo ve Velké síni, ale já jsem se stavila v pokoji a zkusila jsem si pár kouzel. Už mi konečně jde to příšerné omračovací kouzlo, když už musí existovat…ale nechci ho používat jen tak, je to strašné kouzlo, ať už je jen ze srandy při soubojích…Když jsem se vrátila, tak tam už nikdo nebyl, proto jsem se je vydala hledat nahoru.

 

            ObrazekVšichni přišli před ošetřovnu a říkali, že Kat dostala od přízraku dopis, že s ní chce mluvit, jako nedávno Sevila. Alex hned začal se Sevilou, jak zmizela minule a pak se záhadně objevila. Prý se ale s přízrakem normálně bavila a nic se jí nestalo, dokonce s ním chtěla být sama. Tak jsem mu taky hned řekla co si myslím, že se Kat nic nestane když se Sevilce taky nic nestalo a jen zbytečně lezli k nám do společenské místnosti…A Alex hned, že se mohlo stát a tak dále a pak se urazil, nejsem ho musela přemlouvat, aby se vrátil ke Kat, v tu chvíli přišla nějaká zahalená postava, tak jsem radši už nic neříkala, protože mi je z nich špatně.

 

            Chtěli jsme se u Kat schovat a čekat, co se bude dít, ale ona nechtěla, že prýObrazek tam bude raději sama. Sešli jsme tedy dolu, ale moc dlouho jsme nečekali, nejdřív se teda ještě objevila Sevila a říkala, že máme ten přízrak nechat být. Šli jsme se podívat ke Kat nahoru, kde už mluvila s přízrakem, ten začal odpočítávat a hrozivě se na nás díval, tak jsme s Alexem radši šli, ale Narion a Eugene, jako stateční nebelvírští, ji tam nechtěli nechat a začali se s přízrakem prát. Katleen říkala, že si nemyslí, že by byl přízrak zlý, že chce pomoct, já si to myslím také. No tak nakonec se přízrak objevil zase bez kluků, asi je někde nechal, tak jsme s Alexem radši také vypadli pryč. Bylo už po večerce, tak jsem se rozloučila a šla do společenské místnosti, kde byla Sevila.

 

            Sedla jsem si k jinému stolu než ona a psala si deníček ještě. Docela ráda bych věděla, co si o mě ona myslí a co si myslí o Alexovi, jak jsem tak přemýšlela a psala, tak jsem se na ní dívala a nevypadala z mé přítomnosti nijak nadšeně, ale to já každopádně taky ne. No nerada si o lidech myslím špatné věci dokud je neznám, asi budu muset zjistit víc…

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

*tváří se úplně nechápavě*

(Amanda, 28. 10. 2007 10:21)

*rozhlíží se* trojúhelník? víceúhelník? kde?:D:D:D a jinak díky všem za komentáře:-*

víceuhelník?

(Narion, 28. 10. 2007 10:19)

hahahhahaa, ti nestači ten Narionuv rp popis?

Super počtení

(Amabell, 28. 10. 2007 9:12)

Díky Amando, za jako vždycky vtipně napsaný příspěvek! Už se těším na další! Akorát mám trochu obavy z toho trojúhelníka, protože je to možná i víceúhelník, že... *fňuk*

Jej

(Alex F., 27. 10. 2007 9:24)

Tak ted sem taky zvědavej na další článek co si po včerejšku Amanda myslí... Stejně je to celí na hlavu ale pššš :P....

To se namm to ale mota

(Sevila, 27. 10. 2007 4:02)

Taky musim pochvalit utorku. At si lidi mysli,co chteji, takove mensi spekulace k ostatnimu patri, preci jen chudaci nase postavy, vi z toho jen drobek z toho celku a jak se na ty veci pak maji divat=) ja se pridavam ke kat a taky jsem zvedava na dalsi udaje z udajneho trojuhelniku=D

Re: Prosba

(Katleen, 26. 10. 2007 23:57)

pěkný článeček, ráda jsem si přečetla další pohled na věc...:) a taky jsem teď ohromně zvědavá, jak to dopadne s tím údajným trojúhelníkem Alex-Amanda-Sevila.... těším se na další část!

Kritika..

(Alex F., 26. 10. 2007 14:34)

Taková kratší práce, příště to musí bejt aspon dvakrát tak dlouhý, abych to zase nepřečetl za pět minut :). Jinak je to hezky napsaný, dobře čtiví. Těšim se na další článek, drby a pomluvy =)....

zadpis

(Narion, 26. 10. 2007 14:21)

hezkej članek! koukam taky slohova prace:), těšim se na dalši je fakt dobry si to čist!